konuşmalar

Süleyman Onatça TÜRKONFED 10. Kuruluş Yılı Zirvesinde Konuştu

Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça TÜRKONFED 10. Kuruluş Yılı Zirvesinde bir konuşma gerçekleştirdi.   Konuşmanın tam metnine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

11 Aralık 2014 Perşembe

Süleyman Onatça TÜRKONFED 10. Kuruluş Yılı Zirvesi Gala Yemeği'nde Konuştu

Süleyman Onatça TÜRKONFED 10. Kuruluş Yılı Zirvesi Gala Yemeği'nde bir konuşma gerçekleştirdi   Konuşmanın tam metnine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

10 Aralık 2014 Çarşamba

Süleyman Onatca, TÜRKONFED AB Temsilciliği Açılışında Konuştu

TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça, TÜRKONFED Avrupa Birliği Temsilciliği açılış töreninde bir konuşma yaptı. Konuşmanın tam metnine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

17 Kasım 2014 Pazartesi

Onatça, Yerel Dinamikler: Tunceli Modeli ve Tunceli'de Yatırım Fırsatları Toplantısı'nda Konuştu

TÜRKONDED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça,  Yerel Dinamikler: Tunceli Modeli ve Tunceli'de Yatırım Fırsatları Toplantısı'nda bir konuşma gerçekleştirdi.     Konuşmanın tam...

13 Kasım 2014 Perşembe

Onatça Çanakkale 2. Turizm ve Ticaret Fuarı'nda Konuştu

TÜRKONDED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça,  2. Çanakkale Turizm ve Ticaret Fuarı'nda bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmanın tam metnine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

7 Kasım 2014 Cuma

Süleyman Onatça, TÜRKONFED İş Dünyası’nda Kadın Raporu Samsun Çalıştayı’nda Konuştu

TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça, , TÜRKONFED İş Dünyası’nda Kadın Raporu Çalıştayı’nda bir açılış konuşması gerçekleştirdi. Çalıştay, 3 Mart 2014 tarihinde Samsun’da yapıldı. ...

6 Kasım 2014 Perşembe

Süleyman Onatça, Marka Gücü Paneli'nde Konuştu

TÜRKONDED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça,  Marka Gücü Paneli'nde bir konuşma gerçekleştirdi.     Konuşmanın tam metnine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

23 Ekim 2014 Perşembe